Obsługa techniczna eventów, imprez i konferencji w Warszawie

Obsługa techniczna eventów, imprez oraz konferencji w Warszawie

Obsługa techniczna Eventów |  Koncertów | Konferencji | Targów |  Imprez Sportowych |  Kongresów

Kompleksowa obsługa techniczna – Oświetlenie, Nagłośnienie, Scena, Ekrany Led

Firma Music Please do każdego eventu czy konferencji pochodzi w pełni profesjonalnie. Każde takie przedsięwzięcie to nie tylko wynajem sprzętu ale przede wszystkim projekt, nagłośnienie, oświetlenie, scena, efekty i oświetlenie architektoniczne całego wydarzenia. Dzięki dużemu zapleczu sprzętowemu jesteśmy w stanie zapewnić, że kompleksowa obsługa konferencji czy eventów jest dedykowana do każdych od tych najmniejszych do największych wydarzeń. Oszczędzi to Państwu czas, pieniądze i nerwy, a koordynacja takiego będzie o wiele łatwiejsza. Korzystamy wyłącznie z urządzeń takich jak nagłośnienie, oświetlenie, scena, ekrany led, efekty znanych producentów. Każde z nich posiada niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa.

Obsługa techniczna – nagłośnienie koncertów (Warszawa i cała Polska)

Fachowa realizacja nagłośnienia, oświetlenia i multimediów. Dzięki zgranej, doświadczonej i odpowiednio przeszkolonej ekipie technicznej realizatorów i techników nasza praca to czysta przyjemność. Wszystkie te cechy pozytywnie wpływają na dobrą atmosferę pracy. Nasze największe atuty to: punktualność, rzetelność, wysoka kultura osobista, duże zaangażowanie i znajomość języków obcych. Doradzamy również w wyborze sprzętu: nagłośnienie, oświetlenie, scena, ekrany led, konstrukcje sceniczne i efekty specjalne. Obsługa techniczna eventów przez firmę Music Please zawsze zawiera montaż, transport i profesjonalną realizację nagłośnienia, oświetlenia i multimediów. Dzięki temu, że nie tylko wypożyczamy sprzęt ale również go obsługujemy zapewniamy jego 100% sprawność. Zarówno dla nas jak i naszych klientów istotną sprawą jest estetyka. W związku z tym dużą wagę przykładamy do tak zwanego czystego montażu oraz zabezpieczonych i ukrytych przewodów. W konsekwencji wszelkie awarie sprzętu są zminimalizowane, a bezpieczeństwo Państwa gości wzrasta niebagatelnie.

Obsługa techniczna konferencji – nagłośnienie, oświetlenie, scena, ekrany led

Zdajemy sobie sprawę z dużej pomysłowości kreatywnych działów agencji obsługujących konferencje, koncerty, eventy, wydarzenia sportowe czy gale. Dlatego dzięki naszemu doświadczeniu i dużej wiedzy, realizowanie nawet najbardziej nieszablonowych konferencji, eventów, koncertów i innych wydarzeń nie stanowi dla naszego zespołu najmniejszego problemu. Nasze zaplecze techniczne jest bogate w różnorodne nagłośnienie (systemy liniowe, kolumny, monitory odsłuchowe, cyfrowe miksery), oświetlenie (ruchome głowice, reflektory teatralne, belki led), scena (podesty sceniczne, zadaszenia sceniczne, schody, konstrukcje sceniczne), multimedia (ekrany led, projektory, telewizory, miksery wizji, laptopy, promptery). Posiadamy dużo riderowego sprzętu do obsługi konferencji. Miedzy innymi na naszym wyposażeniu znajdują się nowoczesne urządzenia takie jak: cyfrowe mikrofony (doręczne, nagłowne, lavalier) – zapewniające szyfrowaną i nieprzerwaną transmisję dźwięku, niewielkie i estetyczne aktywne kolumny z cyfrowymi wzmacniaczami zapewniające wysoką jakość reprodukcji dźwięku, wielozadaniowe cyfrowe miksery audio dzięki którym każdy prelegent będzie dobrze i wyraźnie słyszany.

Kompleksowe nagłośnienie i oświetlenie eventów

Nasi kontrahenci doceniają fakt, iż nasza firma zapewnia kompleksowy zestaw urządzeń do realizacji danego przedsięwzięcia. Oszczędzają Państwo czas na pisaniu maili, wykonywaniu telefonów i koordynacji wszystkich podwykonawców, których liczba zmniejsza się dzięki naszej kompleksowej ofercie. Wystarczy jedna wizja lokalna i jeden kontakt do omówienia wszelkich szczegółów dotyczących wielu dziedzin obsługi technicznej konferencji czy eventów. Dzięki usłudze od jednego dostawcy usprawniamy kooperację wewnętrznych działów jednej firmy, a nie wielu nieznanych sobie firm. Wyżej wymieniony zalety owocują sprawnym i profesjonalnym wykonaniem zadania.

Jesteśmy GWARANCJĄ udanej imprezy!

Lista sprzętu: Sprzęt

 


Referencje

Nasze referencje: https://www.facebook.com/pg/MusicPleasePiaseczno/reviews/


Obsługa techniczna eventów – galeria:

« z 2 »

Zaufali nam:


Obsługa techniczna eventów – kontakt:

Informacje kontaktowe

Jeśli mają Państwo do nas pytania, prosimy wypełnić formularz kontaktowy.

Music Please
Krzysztof Parczewski
Józefosław, ul. Wilanowska 10
05-509 Piaseczno
NIP: 123-085-91-23
REGON: 016015006

Telefon: (22) 750 77 22
Telefon komórkowy: 604 605 903
E-mail: kontakt@musicplease.pl

Formularz kontaktowy