Obsługa techniczna eventów, imprez i konferencji w Warszawie

Obsługa techniczna eventów, imprez oraz konferencji w Warszawie

Obsługa Eventów |  Koncertów | Konferencji | Targów |  Imprez Sportowych |  Kongresów

Światło, Dźwięk, Multimedia

Firma Music Please do każdego eventu pochodzi w pełni profesjonalnie. Każde takie przedsięwzięcie to nie tylko wynajem sprzętu ale przede wszystkim projekt, nagłośnienie, oświetlenie, scena, efekty i oświetlenie architektoniczne całego wydarzenia. Dzięki dużemu zapleczu sprzętowemu jesteśmy w stanie kompleksowo zrealizować prawie każde wydarzenie takie jak event czy konferencje. Oszczędzi to Państwu czas, pieniądze i nerwy, a koordynacja takiego będzie o wiele łatwiejsza. Korzystamy wyłącznie z urzadzeń znanych producentów. Każde z nich posiada niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa.

Obsługa techniczna

Fachowa realizacja dźwięku, światła i multimediów. Dzięki zgranej, doświadczonej i odpowiednio przeszkolonej ekipie realizatorów i techników nasza praca to czysta przyjemność. Wszystkie te cechy pozytywnie wpływają na dobrą atmosferę pracy. Nasze największe atuty to: punktualność, rzetelność, wysoka kultura osobista i duże zaangażowanie. Doradzamy również w wyborze sprzętu: multimediów, oświetlenia, nagłośnienia, konstrukcji i efektów. W ramach obsługi technicznej eventu zawsze zapewniamy montaż, transport i profesjonalną obsługę. Dzięki temu, że nie tylko wypożyczamy sprzęt ale również go obsługujemy zapewniamy jego 100% sprawność. Zarówno dla nas jak i naszych klientów istotną sprawą jest estetyka. W związku z tym dużą wagę przykładamy do tak zwanego czystego montażu oraz zabezpieczonych i ukrytych przewodów. W konsekwencji wszelkie awarie sprzętu są zminimalizowane, a bezpieczeństwo Państwa gości wzrasta niebagatelnie.

Nagłośnienie konferencji

Zdajemy sobie sprawę z dużej pomysłowości kreatywnych działów agencji eventowych. Dlatego dzięki naszemu doświadczeniu i dużej wiedzy jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej nieszablonowe konferencje, eventy i inne wydarzenia. Posiadamy dużo własnego riderowego sprzętu konferencyjnego. Miedzy innymi na naszym wyposażeniu znajdują się nowoczesne urządzenia takie jak: cyfrowe mikrofony (doręczne, nagłowne, lavalier) – zapewniające szyfrowaną i nieprzerwaną transmisję dźwięku, małe i estetyczne aktywne kolumny z cyfrowymi wzmacniaczami zapewniające wysoką jakość reprodukcji dźwięku, wielozadaniowe cyfrowe miksery audio dzięki którym każdy prelegent będzie dobrze i wyraźnie słyszany.

KompleksowośćNasi kontrahenci doceniają fakt, iż nasza firma zapewnia kompleksowy zestaw urządzeń do realizacji danego przedsięwzięcia. Oszczędzają Państwo czas na pisaniu maili, wykonywaniu telefonów i koordynacji wszystkich podwykonawców, których liczba zmniejsza się dzięki naszej kompleksowej ofercie. Wystarczy jedna wizja lokalna i jeden kontakt do omówienia wszelkich szczegółów dotyczących wielu dziedzin techniki eventowej. Dzięki usłudze od jednego dostawcy usprawniamy kooperację wewnętrznych działów jednej firmy, a nie wielu nieznanych sobie firm. Wyżej wymieniony zalety owocują sprawnym i profesjonalnym wykonaniem zadania.

Jesteśmy GWARANCJĄ udanej imprezy!

Lista sprzętu: Sprzęt


Obsługa techniczna eventów – galeria:

« z 2 »

Obsługa techniczna eventów – kontakt:

Informacje kontaktowe

Jeśli mają Państwo do nas pytania, prosimy wypełnić formularz kontaktowy.

Music Please
Krzysztof Parczewski
Józefosław, ul. Wilanowska 10
05-509 Piaseczno
NIP: 123-085-91-23
REGON: 016015006

Telefon: (22) 750 77 22
Telefon komórkowy: 604 605 903
E-mail: kontakt@musicplease.pl

Formularz kontaktowy